Маєчка — правдива історія про відданність, любов і дружбу

Головна / Розшукується Зіна
img
img
img

Що під обкладинкою ?

 

Однієї весняної днини, коли усі були вдома і ніщо не віщувало біди, через не щільно зачинену хвіртку, Зіна вибігла з двору та швидко побігла у напрямку річки...

 

"Розшукується Зіна" - це історія про те, як легко іноді втратити тих, хто поряд, і наскільки важливо знати звички, смаки та вподобання своїх близьких. Читайте про нові пригоди чотирилапої Маєчки та її собачо-котячої родини.

 

 

Авторки:

Юлія

Лактіонова

img

Юлія Лактіонова — журналіст, мистецтвознавець. Закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка (спеціальність "журналістика"), Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури (спеціальність "мистецтвознавство").

Авторка лекційних курсів з історії мистецтва для дітей: "Захоплююча історія мистецтва для дітей", "Перші кроки у світ мистецтва". Співавтор проекту "Диалоги об искусстве". Проводить заняття для дітей та є куратором лекторію в Nebo art gallery (Київ). У якості авторки дитячої книжки виступає вперше.

Романа

Рубан

Романа Рубан – ілюстраторка книжок для дітей, художник-графік, дизайнер. Закінчила Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури. Учасник численних виставок, присвячених арт-буку та ілюстрації.

 

Учасниця проекту СЕМЕНКО100, захоплюється самвидавом та ручними принтами. Перша премія виставки-конкурсу ім. Георгія Якутовича за ілюстрації до книги "Йона або художник за роботою" А. Камю. З проектами "Розшукується Зіна" (2017), "Славні професії борсука" (2016) ввійшла у шорт-лист кращих книжок Книжкового Арсеналу. Наразі працює у видавництві Nebo BookLab Publishing.

Мова: українська | Рік випуску: 2017 | Обкладинка: м’яка |
Формат: 275 х 370 мм | Кількість сторінок: 36 | ISBN: 978-617-7537-06-8

Як замовити книгу ?

Якщо Ви бажаєте замовити книжку "Розшукується Зіна?", звертайтесь до нас за телефонами: +380 (99) 626 36 42, +380 (68) 700 79 77 або замовляйте її на сайті nebobookshop.com.ua