Маєчка — правдива історія про відданність, любов і дружбу

Головна / Що таке відпустка
img
img
img

Що під обкладинкою ?

 

Ще одна захоплива історія з життя Маєчки та її собачо-котячої родини, сюжет якої спонукає не лише подумати над походженням звичних слів, але й почути, про що розмовляють домашні улюбленці, поки ми пакуємо свої валізи на відпочинок!

 

У книзі ми зустрічаємо вже знайомих чотирилапих героїв, що мешкають у селищі Красна Слобідка поблизу Києва. Вони живуть своїм звичним життям, сповненим пригод. Історія розповідає про те, що розлука часто є корисною для стосунків і робить їх міцнішими.

 

 

Авторки:

Юлія

Лактіонова

img

Юлія Лактіонова — журналіст, мистецтвознавець. Закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка (спеціальність "журналістика"), Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури (спеціальність "мистецтвознавство").

Авторка лекційних курсів з історії мистецтва для дітей: "Захоплююча історія мистецтва для дітей", "Перші кроки у світ мистецтва". Співавтор проекту "Диалоги об искусстве". Проводить заняття для дітей та є куратором лекторію в Nebo art gallery (Київ). У якості авторки дитячої книжки виступає вперше.

Поліна

Дорошенко

img

Поліна Дорошенко — ілюстраторка книжок для дітей, співпрацює з провідними українськими видавництвами. Художниця відома роботою над оформленням "Лісової пісні" Лесі Українки видавництва Основи 2014 року. Ця книга увійшла у вибірку кращих книжок світу одного з найпрестижніших міжнародних каталогів "Білі ворони | The White Ravens 2014". Також Поліна ілюструвала збірку дитячої поезії "Мишки в сыре" Тетяни Коробкової видавництва Laurus 2013 року. Співзасновник, художник "Red Wooden Flag". Після закінчення Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури живе і працює у Києві. Постійний учасник та лауреат міжнародних виставок і фестивалів.

Мова: українська | Рік випуску: 2017 | Обкладинка: м’яка |
Формат: 210х260 мм | Кількість сторінок: 32 | ISBN 978-617-7537-08-2

Як замовити книгу ?

Якщо Ви бажаєте замовити книжку "Що таке ВІДПУСТКА?", звертайтесь до нас за телефонами: +380 (99) 626 36 42, +380 (68) 700 79 77, або замовляйте її на сайті nebobookshop.com.ua