Маєчка — правдива історія про відданність, любов і дружбу

Головна / Маєчка
img
img
img

Справжні герої книги:

Що під обкладинкою ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Маленька і безпритульна собачка Маєчка стає членом великої родини. З цуценя вона перетворюється на дорослу собаку і ділиться з нами своїми звичками та вподобаннями.

 

Книжка-настрій "Маєчка" демонструє безмежну любов до собак, їх неповторність, розкриває нам звички наших чотирилапих друзів та просто вчить бути уважним до тих, хто нас оточує.

 

Крім того, "Маєчка" — це й набір листівок, створених відомою київською ілюстраторкою Поліною Дорошенко, що стануть не тільки чудовим подарунком близьким, а й дозволять Вам бути підготовленим до усіх свят на рік вперед!

img

Авторки:

Юлія

Лактіонова

img

Юлія Лактіонова — журналіст, мистецтвознавець. Закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка (спеціальність "журналістика"), Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури (спеціальність "мистецтвознавство").

Авторка лекційних курсів з історії мистецтва для дітей: "Захоплююча історія мистецтва для дітей", "Перші кроки у світ мистецтва". Співавтор проекту "Диалоги об искусстве". Проводить заняття для дітей та є куратором лекторію в Nebo art gallery (Київ). У якості авторки дитячої книжки виступає вперше.

Поліна

Дорошенко

img

Поліна Дорошенко — ілюстраторка книжок для дітей, співпрацює з провідними українськими видавництвами. Художниця відома роботою над оформленням "Лісової пісні" Лесі Українки видавництва Основи 2014 року. Ця книга увійшла у вибірку кращих книжок світу одного з найпрестижніших міжнародних каталогів "Білі ворони | The White Ravens 2014". Також Поліна ілюструвала збірку дитячої поезії "Мишки в сыре" Тетяни Коробкової видавництва Laurus 2013 року. Співзасновник, художник "Red Wooden Flag". Після закінчення Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури живе і працює у Києві. Постійний учасник та лауреат міжнародних виставок і фестивалів.

Мова: українська / англійська | Рік випуску: 2015 | Обкладинка: тверда палітурка |
Формат: 240 x 170 мм | Кількість сторінок: 32 | ISBN: 978-617-7156-50-4

Як замовити книгу ?

Якщо Ви бажаєте замовити книжку "Маєчка", звертайтесь до нас за телефонами: +380 (99) 626 36 42, +380 (68) 700 79 77,
або надсилайте листа на адресу: nebobookshop@gmail.com